ack
ack

Targi Pracy UEK 2019

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnych edycjach Targów Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które odbędą się 7 marca oraz 10 października 2019 r.  

Przedstawiamy nową elastyczną ofertę obejmującą:

  • udział w dwóch wydarzeniach wiosną i jesienią
  • wybór jednej z proponowanych edycji.

 

Zachęcamy Państwa do wyboru pakietu łączącego edycję wiosenną i jesienną. Uczestnicząc w dwóch wydarzeniach, otrzymają Państwo atrakcyjne zniżki oraz gwarancję udziału w targach zaliczanych do największych tego typu wydarzeń rekrutacyjnych w Krakowie.

Organizowane przez nas od 15 lat Targi Pracy UEK są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w środowisku akademickim, bardzo wysoko ocenianym zarówno przez pracodawców, jak i odwiedzających je studentów oraz absolwentów. Współpracujemy z firmami proponując skuteczne rozwiązania w docieraniu z ofertą zatrudnienia do potencjalnych kandydatów. Potwierdzeniem tej skuteczności jest zadowolenie pracodawców ze współpracy z nami, deklarowane na poziomie 92%.

Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, efektywną promocję w środowisku akademickim, wysoką frekwencję oraz konkurencyjne warunki uczestnictwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia 2019 r.

Zachęcamy do korzystania z Państwa profilu w serwisie www.kariery.uek.krakow.pl, gdzie po zalogowaniu dostępne są:

Oferta Targów Pracy (Strefa Pracodawcy),

formularz zgłoszeniowy (Ankiety i formularze),

formularz wpisu do katalogu targowego (Ankiety i formularze).


Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Centrum Kariery UEK oraz Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją i wideorelacją z tegorocznych Targów Pracy UEK.

 

Kontakt:

kariery@uek.krakow.pl

tel. 012 293 53 52

tel. 012 293 54 75

Akademickie Centrum Kariery UEK 2018
ACK UEK