ack
ack

Targi Pracy UEK 2019

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które odbędą się 10 października 2019 r.  

Organizowane przez nas od 16 lat Targi Pracy UEK są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w środowisku akademickim, bardzo wysoko ocenianym zarówno przez pracodawców, jak i odwiedzających je studentów oraz absolwentów. Współpracujemy z firmami proponując skuteczne rozwiązania w docieraniu z ofertą zatrudnienia do potencjalnych kandydatów. Potwierdzeniem tej skuteczności jest zadowolenie pracodawców ze współpracy z nami, deklarowane na poziomie 92%. Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomieefektywną promocję w środowisku akademickim, wysoką frekwencję oraz konkurencyjne warunki uczestnictwa.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w wydarzeniu, prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 25 lipca, zgodnie z instrukcją zawartą w ofercie. Zachęcamy do korzystania z Państwa profilu w naszym serwisie, gdzie po zalogowaniu dostępne są:

  • Oferta Targów Pracy (Strefa Pracodawcy),
  • formularz zgłoszeniowy (Mój profil -> Ankiety i formularze),
  • formularz wpisu do katalogu targowego (Mój profil -> Ankiety i formularze).

Zachęcamy również do zapoznania się z fotorelacją i wideorelacją z tegorocznych Targów Pracy UEK.

Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Centrum Kariery UEK oraz Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Akademickiego Centrum Kariery UEK

kariery@uek.krakow.pl

tel. 012 293 53 52

tel. 012 293 54 75

Akademickie Centrum Kariery UEK 2018
ACK UEK