ack
ack

#digitalfest Analityka to nie czarna magia!

Byłeś pewny, że obrana strategia marketingowa będzie skuteczna, ale nie przyniosła zamierzonych efektów? Co poszło nie tak? To pytanie, na które każdy chciałby znać odpowiedź. A my postaramy się ją znaleźć już 14 listopada na konferencji #digitalfest! Wydarzenie dla przedsiębiorców oraz marketerów, które promuje biznes oparty o analitykę internetową i praktyczne zastosowanie nowych technologii. Jeśli na co dzień zawodowo zajmujesz się marketingiem, sprzedażą lub e-commerce - to wydarzenie jest dla Ciebie!

Co będzie na Ciebie czekać? Magiczny dzień pełen wyzwań! Wydarzenie obejmuje bezpłatną konferencję, prezentacje, panele dyskusyjne oraz case studies. Zostaną przygotowane dwie sceny w Multikinie z myślą o nowych technologiach, które zmieniają biznes oraz o najnowszych trendach z rynku produktów cyfrowych i e-commerce. Kolejnego dnia dla uczestników #digitalfest zorganizowano także całodniowe warsztaty, w trakcie których będzie można poćwiczyć zaprezentowane wcześniej tematy. Do udziału w konferencji zaproszono wielu specjalistów zajmujących się nowymi technologiami oraz marketingiem.

Mamy nadzieję, że czujesz się już oczarowany. Zarejestruj się za darmo: www.digitalfest.pl i dołącz do nas w mediach społecznościowych: www.facebook.com/digitalfestpl/, aby być na bieżąco!

Organizatorem konferencji jest Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych, która powstała w celu promowania cyfryzacji i digitalizacji biznesu, a w szczególności nowych technologii w obszarach zarządzania, sprzedaży oraz marketingu.

Do zobaczenia 14 listopada w Multikinie, nie może Cię zabraknąć!

Akademickie Centrum Kariery UEK 2018
ACK UEK