ack
ack

Zapraszamy na CFA Talent Workshop

Wszystkich uczestników CFA Institute Research Challenge, CFA Ethics Challenge, jak również innych zainteresowanych studentów zapraszamy na warsztaty CFA Talent Workshop. Wydarzenie odbędzie się 30 października w warszawskiej siedzibie BGK i będzie stanowić świetną okazję do zgłębienia tajników analizy finansowej poprzez kontakt z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

Miejsce: Bank Gospodarstwa Krajowego, al. Jerozolimskie 7, Warszawa

Warsztaty zorganizowaliśmy z myślą o studentach zaangażowanych w CFA Institute Research Challenge, konkursu, który cieszył się rok temu ogromną popularnością (rekordowa liczba uczelni oraz zespołów biorących udział w poprzedniej edycji wydarzenia). Do udziału w spotkaniu z ekspertami zaproszeni są zatem wszyscy, którzy zgłosili swój udział w tym prestiżowym konkursie dla przyszłych analityków finansowych. Ale nie tylko... Ponieważ warsztaty mają na celu szkolenie młodych finansistów z tematyki ściśle powiązanej z rynkami kapitałowymi, do ich udziału zapraszamy również uczestników konkursu Ethics Challenge oraz członków kół naukowych o profilu finansowo-ekonomicznym.

Wszystkich zainteresowanych analizą finansową zapraszamy do zapoznania się z programem i formularzem rejestracji dostępnymi na stronie http://cfasummit.pl/warsztaty/home/index.html. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego pierwszeństwo przysługuje uczestnikom Research Challenge i Ethics Challenge. 

Uwaga: uczestnikom warsztatów spoza Warszawy zostaną zwrócone koszty dojazdu na wydarzenie.
Szczegóły oraz rejestracja na wydarzenie na stronie: http://cfasummit.pl/warsztaty/home/index.html

Akademickie Centrum Kariery UEK 2018
ACK UEK