ack
ack

Zapraszamy Firmy na wiosenne i jesienne Targi Pracy UEK - zgłoszenia przyjmujemy do 14 stycznia!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnych edycjach Targów Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowiektóre odbędą się 7 marca oraz 10 października 2019 r. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 stycznia.

Zachęcamy Państwa do wyboru pakietu łączącego edycję wiosenną i jesienną. Uczestnicząc w dwóch wydarzeniach, otrzymają Państwo atrakcyjne zniżki oraz gwarancję udziału w targach zaliczanych do największych tego typu wydarzeń rekrutacyjnych w Krakowie.

Organizowane przez nas od 15 lat Targi Pracy UEK są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w środowisku akademickim, bardzo wysoko ocenianym zarówno przez pracodawców, jak i odwiedzających je studentów oraz absolwentów. Współpracujemy z firmami proponując skuteczne rozwiązania w docieraniu z ofertą zatrudnienia do potencjalnych kandydatów. Potwierdzeniem tej skuteczności jest zadowolenie pracodawców ze współpracy z nami, deklarowane na poziomie 92%.

Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomieefektywną promocję w środowisku akademickim, wysoką frekwencję oraz konkurencyjne warunki uczestnictwa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, która znajduje się w Strefie Pracodawcy -> Targi Pracy UEK 2019.

Na zgłoszenia czekamy do 14 stycznia 2019 r.

Zachęcamy do korzystania z Państwa profilu w serwisie www.kariery.uek.krakow.pl, gdzie po zalogowaniu dostępne są:

  • Oferta Targów Pracy (Strefa Pracodawcy),
  • formularz zgłoszeniowy (Ankiety i formularze),
  • formularz wpisu do katalogu targowego (Ankiety i formularze).

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją i wideorelacją z Targów Pracy UEK 2018.

Akademickie Centrum Kariery UEK 2018
ACK UEK