ack
ack

Konferencja "Usługi Rozwojowe dla Przedsiębiorców"

Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców dzięki Podmiotowemu Systemowi Finansowania otwierają przed firmami wiele możliwości korzystania z niezwykle konkurencyjnej oferty rynkowej. Jakie możliwości korzystania z oferty firm szkoleniowo-doradczych daje udział w projekcie „Małopolskie Bony Rozwojowe”? Jak korzystać z Bazy Usług Rozwojowych? Co daje firmie małopolski certyfikat MSUES? Jak obecnie funkcjonuje Zintegrowany System Kwalifikacji? Z jakich projektów/programów mogą skorzystać przedsiębiorcy pragnący uzyskać wsparcie działalności gospodarczej?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie Państwo w czasie konferencji „Usługi Rozwojowe dla Przedsiębiorców” , która odbędzie się w dniu 10 grudnia 2018 w Krakowie, w salach Muzeum Lotnictwa w Krakowie, al. Jana Pawła II 39 Konferencja będzie miejscem zdobycia praktycznej wiedzy, spotkania z najlepszymi ekspertami, wymiany poglądów oraz poznania zagadnień związanych z Podmiotowym Systemem Finansowania.

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Zarejestruj się

Program

Organizator - Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA z Partnerami: Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału.

Więcej informacji na stronie marr.pl

Akademickie Centrum Kariery UEK 2018
ACK UEK