ack
ack
AKTUALNOŚCI
22.02.2019
Przekoloryzowane CV, czyli dlaczego nie warto podawać fałszywych informacji

Przekoloryzowane CV, czyli dlaczego nie warto podawać fałszywych informacji

„Nie zamieszczaj kłamstw w CV” – to jedna z podstawowych zasad rekrutacji. Profesjonalny i ciekawy życiorys może pomóc Ci w znalezieniu wymarzonej pracy. Ważne jednak, abyś potrafił mierzyć siły na zamiary i aplikował na stanowiska adekwatne nie tylko do Twoich oczekiwań, ale również do kwalifikacji i doświadczenia. Przypisywanie sobie kompetencji, których się nie posiada, prędzej czy później wyjdzie na jaw. 

21.02.2019
Wygłoś referat na konferencji

Wygłoś referat na konferencji "Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych"

20 marca to ostatni dzień zapisów na konferencję "Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych"! Wygłoś swój 10-minutowy referat na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i zdobądź cenne nagrody! Do wygrania voucher dla dwóch osób w sieci polskich hoteli oraz pakiet wspaniałych nagród od organizatorów konferencji! Wystąpienie jest gwarancją uzyskania punktów do stypendium naukowego oraz darmową publikacją referatu! Termin nadsyłania referatów to 20 marca. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej konferencji!

21.02.2019
Zapisz się na prezentacje i warsztaty podczas Wiosennych Targów Pracy UEK!

Zapisz się na prezentacje i warsztaty podczas Wiosennych Targów Pracy UEK!

Już 7 marca odbędą się Wiosenne Targi Pracy UEK. W programie m.in. prezentacje i warsztaty.

13.02.2019
Zostań Ambasadorem Fiege Logistics i weź udział w programie rozwojowym w obszarze procesów magazynowych!

Zostań Ambasadorem Fiege Logistics i weź udział w programie rozwojowym w obszarze procesów magazynowych!

Grupa FIEGE, założona prawie 150 lat temu w Niemczech, jest jednym z największych dostawców usług logistycznych w Europie. W Polsce działamy od 20 lat, a z naszych innowacyjnych rozwiązań korzystają znane, europejskie i światowe marki z branży modowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i AGD. W Krakowie, jako operator logistyczny, działamy na terenie zakładów naszego Klienta Philip Morris Polska (al. Jana Pawła II 196).

12.02.2019
 

Zawieszenie wyjazdów na praktyki Erasmus+ do Wielkiej Brytanii od dnia 30 marca 2019

W związku z wystąpieniem ryzyka, że Wielka Brytania opuści UE w dniu 30 marca br. bez porozumienia, Komisja Europejska przyjęła awaryjne wnioski prawodawcze dotyczących programu Erasmus+.

Z komunikatu prasowego KE z 30 stycznia br. wynika, że studenci z krajów UE przebywający 30 marca br. na stypendium Erasmus+ w Wielkiej Brytanii, nie będą musieli przerywać pobytu na stypendium. Rozliczenie ich mobilności odbędzie się na dotychczasowych zasadach. Jest to rozwiązanie doraźne, podjęte na wypadek „twardego” wyjścia UK z UE (tj. bez porozumienia). Nie ma zastosowania do mobilności, które rozpoczęłyby się 30 marca br. lub później. W świetle powyższych informacji nie należy planować żadnych wyjazdów studentów do Wielkiej Brytanii w programie Erasmus+, które miałby się rozpocząć 30 marca br. lub później. Takie mobilności nie będą mogły być rozliczone z funduszy Erasmusa+. W razie zmiany sytuacji będziemy przekazywać dalsze informacje.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami : https://bit.ly/2MZGaTH oraz https://bit.ly/2Gkembi.

12.02.2019
Weź udział w programie

Weź udział w programie "Inżynierki 4.0" i wyjedź z Siemensem na największe targi przemysłowe świata

Czy wiesz, że kobiety stanowią obecnie tylko 20-25% pracowników polskich firm technologicznych o charakterze innowacyjnym? Chcemy to zmienić!

 

11.02.2019
Program World of Audit - otrzymaj ofertę pracy lub płatnych praktyk w KPMG

Program World of Audit - otrzymaj ofertę pracy lub płatnych praktyk w KPMG

World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz od nas gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce.

06.02.2019
Spring Internship at State Street Bank

Spring Internship at State Street Bank

If you are looking to gain valuable experience while studying to help boost your future career, join us for our three-month internship in Gdansk or Krakow (part-time or full-time).

01.02.2019
Zostań studenckim Liderem i uratuj komuś życie!

Zostań studenckim Liderem i uratuj komuś życie!

Fundacja DKMS zaprasza Studentów do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji projektu HELPERS' GENERATION. Zostań Studenckim Liderem i zorganizuj w kwietniu na uczelni akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku. To właśnie dzięki Tobie i zarejestrowanym Dawcom możliwe jest ratowanie życia chorym na nowotwory krwi. Daj sobie szansę na wyjazd na niezapomniane 2-dniowe szkolenie w Warszawie, wygranie płatnego stażu w Fundacji DMS, rozwinięcie umiejętności zarządzania zespołem!

01.02.2019
Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Patronem Honorowym Targów Pracy UEK 2019!

Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Patronem Honorowym Targów Pracy UEK 2019!

Miło nam poinformować, iż Patronat Honorowy nad Targami Pracy UEK 2019 (edycja wiosenna oraz jesienna) objął Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół!

Akademickie Centrum Kariery UEK 2018
ACK UEK