Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna 4 sfery kariery 4 sfery kariery 2018 17 - 18 kwietnia - sfera wolontariatu

17 - 18 kwietnia - sfera wolontariatu

Czy wiesz jakie kompetencje cenią pracodawcy? Właśnie te, które możesz zdobyć angażując się w wolontariat! Czy to nie proste? Będąc wolontariuszem nie tylko poświęcasz swój czas innym, ale również uczysz się jak działać w zespole i jak nim najlepiej zarządzać.


Mimo Wszystko

Głównym celem Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” jest pomoc dorosłym osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Prowadzimy dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne, organizujemy m.in. Festiwal Zaczarowanej Piosenki, „Albertianę”, koncerty charytatywne. 

Biuro Młodych to miejsce spotkań i pracy wolontariuszy. Wspierają oni wszystkie nasze projekty, a także pomagają w codziennej pracy fundacji. Ponadto organizują Kiermasze Świąteczne oraz coroczną „Galerię pod Gołym Niebem”. Znakiem rozpoznawczym naszych wolontariuszy stał się zielony T-shirt z napisem „Zmieniajmy świat na lepszy!”.

 

 

Stowarzyszenie Wiosna

Szlachetna Paczka realizuje misję inspirowania ludzi do stawiania się bohaterem i wygrywania swojego życia. Inspiruje do ciągłego wzrastania poprzez konkretne narzędzia pracy z trzema kluczowymi grupami w projekcie: wolontariuszami, darczyńcami i rodzinami. W SZP hasło „Lubię ludzi” to nasz styl życia, więc każdego dnia staramy się wydobywać z ludzi to, co najpiękniejsze.

Akademia Przyszłości to nowatorski program edukacyjny, który pomaga dzieciom z trudnościami w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron. Pomaga przeprowadzić ich od porażki w szkole do sukcesów w życiu. Razem uczymy je na nowo żyć genialnie!

Zapisz się na warsztat Rozwój - wpływ - ludzie. Czyli jak rozwijać kompetencje w wolontariacie mądrze pomagając, który poprowadzi Stowarzyszenie Wiosna.

 

logo fbDołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!