Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Projekty Postaw na swój rozwój Badanie Losów Absolwentów Oferta dla absolwentów UEK

Oferta dla absolwentów UEK

Dla absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Akademickie Centrum Kariery przygotowało specjalną ofertę.

  • Zapraszamy do wypełnienia ankiety badającej losy absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ankiety znajdują się na indywidualnych kontach absolwentów UEK. Osoby, które nie posiadają jeszcze konta, zapraszamy do darmowej rejestracji. Osoby, które posiadają konto po zalogowaniu powinny kliknąć w zakładkę "Ankiety".
    Każdy absolwent UEK, który wyśle wypełnioną ankietę otrzyma od Zespołu ACK prezent. Po odbiór prezentu zapraszamy do biura Akademickiego Centrum Kariery (budynek Księżówka pok. K1).

    Do wzięcia udziału w badaniu zapraszamy absolwentów I oraz II stopnia studiów na UEK

  • Zachęcamy do korzystania z bazy ofert pracy praktyk i staży, do której pracodawcy codziennie dodają nowe oferty.
  • Zapraszamy absolwentów do konsultacji CV i listów motywacyjnych. Dobrze opracowany pakiet aplikacyjny to pierwszy krok do znalezienia wymarzonej pracy. Warto wiedzieć jak przedstawić swoje atuty w dokumentach, aby zostać zauważonym w procesie rekrutacyjnym. Zapisy w Kalendarzu Szkoleń ACK.
  • Indywidualne doradztwo zawodowe jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą określić swoją ścieżkę kariery zawodowej.  Podczas doradztwa można dowiedzieć się jak prezentować się w rozmowie kwalifikacyjnej. Testy preferencji zawodowych pomagają sprecyzować mocne strony i obszary rozwoju. Zapisy w Kalendarzu Szkoleń ACK.
  • Zapraszamy do odwiedzania budynku Księżówka, gdzie można otrzymać przewodniki po rynku pracy m.in.: Kariera w Finansach i Bankowości, Przewodnik Pracodawcy, Przewodnik po consultingu. W korytarzu budynku znajduje się stoisko z ulotkami pracodawców prowadzących aktualnie rekrutacje.