Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Projekty Postaw na swój rozwój Badanie Losów Absolwentów Weź udział w Badaniu losów absolwentów i odbierz prezent!

Weź udział w Badaniu losów absolwentów i odbierz prezent!

bla banner

Bądź aktywny!
Weź udział w
Badaniu losów absolwentów

Zachęcamy wszystkich absolwentów studiów I oraz II stopnia do wypełnienia ankiety Badanie Losów Absolwentów.

Każdy absolwent UEK, który wypełni ankietę otrzyma od Zespołu ACK prezent. Po odbiór prezentu zapraszamy do biura Akademickiego Centrum Kariery (budynek Księżówka pokój K1).

 

Aby wypełnić ankietę, należy zalogować się na własne konto na stronie http://www.kariery.uek.krakow.pl/login_form, a następnie kliknąć na zakładkę "Ankiety", która znajduje się po lewej stronie w menu użytkownika.

Osoby, które nie mają jeszcze konta w naszym serwisie mogą dokonać darmowej rejestracji wypełniając formularz: https://www.kariery.uek.krakow.pl/rejestracja-studenta-1.

 

Osoby, które wypełniły ankietę nr 1 zachęcamy do wypełnienia drugiej ankiety - dotyczącej realizowanych przez Was obowiązków zawodowych, zajmowanego stanowiska, zgodności rozwoju kariery zawodowej z oczekiwaniami oraz oceny kształcenia z punktu widzenia osoby, która posiada już doświadczenia zawodowe. Druga ankieta uaktywnia się na koncie absolwenta po roku od daty obrony.

Szczegóły o badaniu losów absolwentów znajdują się w informacjach o projekcie  "Postaw na swój rozwój"

Po wypełnieniu ankiety zapraszamy naszych absolwentów po odbiór prezentu do biura Akademickiego Centrum Kariery (budynek Księżówka, pokój K1).


 Raporty z Badania Losów Absolwentów znajdują się tutaj.