Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Projekty Akademia Rozwoju DLA FIRM: Współpraca przy organizacji Akademii Rozwoju

DLA FIRM: Współpraca przy organizacji Akademii Rozwoju

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa firmę do współpracy w ramach Akademii Rozwoju realizowanej przez Akademickie Centrum Kariery UEK.

 

Czym jest Akademia Rozwoju?

Akademia Rozwoju jest to cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń skierowanych do studentów oraz absolwentów UEK prowadzonych przez ekspertów z różnych branż.

 

Jakie korzyści daje firmie udział w Akademii?

Udział Państwa firmy w Akademii Rozwoju buduje jej pozytywny wizerunek wśród studentów oraz absolwentów naszej Uczelni. Daje możliwość bezpośredniego kontaktu ze środowiskiem akademickim, dostarcza studentom wiedzę o Państwa organizacji oraz umożliwia zapoznanie się ze specyfiką pracy na poszczególnych stanowiskach. Dzięki temu nasi studenci będą mogli lepiej przygotować się do procesów rekrutacyjnych w Państwa firmie.

 

Jak długo trwają szkolenia i jaka powinna być ich tematyka?

Zapraszamy Państwa do przeprowadzenia warsztatów/szkoleń dla studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w obszarach tematycznych związanych z Państwa działalnością. Warsztaty powinny trwać od 3 do 6 godzin, a ich tematyka ma na celu umożliwić zapoznanie się z zadaniami realizowanymi na wybranych stanowiskach pracy, charakterystycznych dla profilu Państwa działalności. Spotkania mogą być prowadzone w języku polskim lub obcym, dla wybranej grupy studentów lub absolwentów, którą są Państwo szczególnie zainteresowani (np. wydział, kierunek lub rok studiów).

 

Kiedy odbywają się szkolenia?

Akademia Rozwoju będzie odbywać się w miesiącach od listopada do stycznia oraz od marca do czerwca. W roku akademickim 2016/2017 preferowanym dniem na przeprowadzenie warsztatów jest wtorek lub czwartek. Istnieje możliwość kilkukrotnego udziału Państwa firmy w  projekcie w ciągu roku akademickiego.

 

Co oferujemy?

W ramach Akademii Rozwoju oferujemy Państwu nieodpłatnie

  1. wynajem sali na terenie uczelni (sprzęt multimedialny)
  2. promocję wydarzenia na plakatach Akademii Rozwoju
  3. zamieszczenie informacji o spotkaniu na stronie www.kariery.uek.krakow.pl (w Kalendarzu szkoleń ACK) oraz na profilu ACK na facebooku
  4. mailing za pomocą newslettera ACK – 1 raz w tygodniu do wszystkich odbiorców zarejestrowanych w naszej bazie
  5. prowadzenie zapisów na szkolenie według ustalonych wytycznych

 

Zrealizowane edycje:

Przez ostatnie cztery lata Akademia Rozwoju cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony studentów jak i firm. W tym czasie, przy współpracy z 32 firmami zorganizowaliśmy szkolenia, w których wzięło udział blisko 1000 studentów oraz absolwentów UEK. Więcej informacji o dotychczas zrealizowanych warsztatach znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.kariery.uek.krakow.pl/zrealizowane-projekty-1/akademia-rozwoju/zrealizowane-szkolenia.

 

Jak się zgłosić?

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w ramach Akademii Rozwoju prosimy o kontakt z Koordynatorem ds. Akademii Rozwoju - Pauliną Sibiga

e-mail: sibigap@uek.krakow.pl.
tel. 12 293 53 52