Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Targi Pracy Targi Pracy 2017 Zapraszamy na XIV Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Zapraszamy na XIV Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

logo TP białe

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa Firmę do udziału w XIV Targach Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które odbędą się 12 października 2017 r.

Organizatorem Targów jest Akademickie Centrum Kariery UEK oraz Fundacja UEK. Organizowane przez nas Targi są najskuteczniejszą formą promocji firmy w środowisku akademickim, efektywną formą rekrutacji oraz wzajemnej wymiany informacji pomiędzy studentami i pracodawcami. 

Podczas Targów Pracy oferujemy Państwu możliwość promowania Firmy oraz ofert rekrutacyjnych na stoisku firmowym, pomoc w zorganizowaniu prezentacji/warsztatów Firmy, promocję w folderze targowym oraz w Galerii Firm na naszej stronie internetowej, w naszych mediach społecznościowych, a także na stronach współpracujących z ACK patronów medialnych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą XIV Targów Pracy UEK.

 

Aby dokonać zgłoszenia na Targi Pracy 2017 należy:

  1. zalogować się na konto firmy: http://www.kariery.uek.krakow.pl/login_form

  2. wypełnić formularz zgłoszeniowy online

  3. przesłać zeskanowane potwierdzenie zgłoszenia wraz z logotypem na nasz adres mailowy: kariery@uek.krakow.pl (po uzupełnieniu formularza on-line system przekieruje Państwa na stronę, z której możliwe będzie pobranie potwierdzenia).

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny wyłącznie dla zalogowanych użytkowników >>> ZALOGUJFirmy nie posiadające konta w naszym systemie zapraszamy do darmowej rejestracji: http://www.kariery.uek.krakow.pl/rejestracja-pracodawcy-1.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz videorelacji z ubiegłorocznej edycji Targów Pracy.


Zespół Akademickiego Centrum Kariery UEK

kariery@uek.krakow.pl

tel. 12 293 53 52