Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Szkolenia Kalendarz szkoleń ACK
 

ABB szkoli i rekrutuje!

 

Data rozpoczęcia wydarzenia: 2017-01-17 13:00:00
Data zakończenia wydarzenia: 2017-01-17 14:00:00
Miejsce: Paw.B s.053
Opis

Czy chcesz poznać firmę ABB i wziąć udział praktykach w Dziale Finansów? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami ABB 17 stycznia o godzinie 13.00  w sali 053 w pawilonie B.

Na godzinne spotkanie z firmą ABB zapraszamy osoby zainteresowane praktykami w obszarze finansów. Płatne praktyki zaplanowane są na okres 3 – 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy. Program praktyk obejmuje poznanie wszystkich trzech zespołów Działu Finansowego: AP (Accounts Payable), AR (Accounts Receivable) i GL (General Ledger) wraz z raportowaniem, a także wsparcie mentoringowe w postaci opiekuna praktyk. Osoby zainteresowane odbyciem praktyk z Dziale Finansów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego proszone są o przyniesienie na spotkanie CV.

Dodatkowo, w trakcie spotkania dowiesz się:

-  Jak być SMART przy wyznaczaniu celów

-  Czy jesteś punktowcem czy przedziałowcem

-  I jak to się ma do osiągania zamierzonych celów

Zapraszamy!

 

 

O ABB:

Od ponad czterdziestu lat ABB tworzy przyszłość cyfryzacji w przemyśle będąc liderem w technologiach dla energetyki, robotyki i inteligentnych ruchomych urządzeń mechanicznych, automatyki przemysłowej i sieci energetycznych, obsługującym klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu i transportu oraz infrastruktury na całym świecie.

ABB wybrała Kraków na siedzibę największego centrum wchodzącego w skład nowo utworzonej globalnej sieci centrów usług wspólnych. Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS) w Krakowie, po pełnym uruchomieniu, zatrudniać będzie około 2 tys. pracowników, świadczących usługi z zakresu finansów, systemów informatycznych, zarządzania zasobami ludzkimi oraz łańcuchem dostaw dla klientów ABB na całym świecie.