Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności Polski koncern spożywczy Maspex zaprasza na bezpłatny warsztat "Customer Marketing w praktyce"

Polski koncern spożywczy Maspex zaprasza na bezpłatny warsztat "Customer Marketing w praktyce"

3…2…1…rozpoczynamy zapisy na kolejny warsztat Akademii Umiejętności Maspex! Tym razem najlepsi specjaliści - Kasia i Wojtek odkryją tajniki Działu Customer Marketingu, który na co dzień wspiera sprzedaż naszych produktów. Sklep to istna dżungla, w której każdy chce odnaleźć i upolować najlepsze okazje, nie tracąc przy tym zbyt dużo czasu, energii i pieniędzy 🙂⏱💰, a Oni najlepiej znają zwyczaje i ścieżki zakupowe naszych nabywców, dlatego potrafią tworzyć rozwiązania promocyjne spełniające ich oczekiwania.  Priming, trigger, bundle,  sample to tylko przykładowe narzędzia, które im w tym pomagają. Chcesz je poznać? Stworzyć z nami promocję szytą na miarę? – dołącz do uczestników najbliższego warsztatu już dziś, ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy 19 grudnia o godz. 10. Sala 053 paw. B.

Zapisy: http://www.kariery.uek.krakow.pl/szkolenia-i-doradztwo/kalendarz-szkolen-ack/wydarzenie?id=1097

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie, Programem Praktyk Letnich lub innymi aktywnościami, złóż swoje CV w bazie klikając: TUTAJ

W trakcie spotkania, będzie można skonsultować swoje cv i porozmawiać z pracownikami Działu HR o możliwościach, jakie daje współpraca z firmą.