Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności L’Oréal jednym z najbardziej atrakcyjnych pracodawców

L’Oréal jednym z najbardziej atrakcyjnych pracodawców

L’Oréal, światowy lider branży kosmetycznej został uznany przez LinkedIn za jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Brazylii.

Ranking LinkedIn „Top Companies 2018” został w tym roku przygotowany po raz trzeci. W stosunku do ubiegłego roku Grupa L’Oréal awansowała w  nim o 9 pozycji zajmując drugie miejsce we Francji. W Wielkiej Brytanii zajęła 14 miejsce, a w Niemczech i Brazylii – 22. Taki wynik pokazuje, że firma cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób pragnących rozwijać swoją karierę zawodową.

- To wyróżnienie stawia L'Oréal jako lidera w przyciąganiu i utrzymywaniu największych talentów. Wierzymy, że jednym z powodów postrzegania nas jako atrakcyjnego pracodawcę jest nasza wyjątkowa pasja do piękna, kultura innowacji oraz duch przedsiębiorczości. To także olbrzymia zasługa naszych pracowników, którzy coraz bardziej angażują się w tworzone przez nas treści na LinkedIn, doceniając autentyczność naszych przekazów mówi Jean-Claude Le Grand, Senior VP Talent Development and Chief Diversity Officer Grupy L’Oréal.

LinkedIn to największy na świecie profesjonalny serwis społecznościowy, dedykowany kontaktom zawodowo-biznesowym. W oparciu o bazę 546 milionów użytkowników platformy, eksperci LinkedIn już po raz trzeci przeanalizowali aktywności związane z poszukiwaniem pracy. W przygotowanym przez nich zestawieniu firma L’Oréal znalazła się w gronie pracodawców, którzy cieszyli się największym zainteresowaniem ze strony profesjonalistów poszukujących nowych wyzwań zawodowych.

Więcej o L’Oréal: