Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności Konkurs Pitching Fight Club - 3 edycja

Konkurs Pitching Fight Club - 3 edycja

W najbliższy poniedziałek tj. 18 grudnia br. Krakowski Park Technologiczny organizuje trzecią edycję konkursu Pitching Fight Club. To konkurs prezentacji startupów lub - co może szczególnie zainteresować co bardziej przedsiębiorczych studentów Państwa uczelni – samych pomysłów na biznes. 

 Zapraszamy zarówno przedstawicieli już działających startupów jak i osoby, które dopiero rozważają swoje pomysły biznesowe. Dla najlepszego mówcy - 700 złotych w gotówce.

 

Ty razem dodatkowo zobaczyć będzie mistrza wystąpień publicznych, prezentacji  i storytellingu - Kamila Kozieła (http://kamilkoziel.pl).

 

Aby wziąć udział w konkursie jako uczestnik Pitching Fight Club należy zgłosić swój pomysł za pomocą formularza online, przygotować prezentację pomysłu/startupu, 18 grudnia br. (poniedziałek), o godz. 17:00 odwiedzić klub The Stage przy ul. Łobzowskiej 3, tam przedstawić swój pomysł w 3 minutowych pitchu i czekać na werdykt jury. Można także wziąć udział w Pitching Fight Club jako publiczność. Po części konkursowej będzie też czas na spokojniejszy networking i rozmowy w startupowym środowisku. Niezależnie od formy udziału w PFC wstęp jest bezpłatny.

 

 

Celem całego wydarzenia jest stworzenie dla przedsiębiorców i prawie przedsiębiorców przestrzeni, w której mogą praktycznie sprawdzić jak ich biznes lub pomysł na biznes jest przyjmowany i oceniany przez osoby z zewnątrz. To okazja do przećwiczenia kompetencji prezentacyjnych, a także zobaczenia jak prezentują się inni. Last but not least jest to także przestrzeń do networkingu i szukania partnerów biznesowych.

 

 

Pitching Fight Club to jedno z narzędzi wspierania krakowskich startupów przez Inkubator Technologiczny Krakowskiego Parku Technologicznego. Wydarzenie jest współorganizowane we współpracy z Województwem Małopolskim. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/149953699101698/