Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności Konferencja Capital Market Days

Konferencja Capital Market Days

Koło Naukowe Rynku Kapitałowego Index oraz kwartalnik finansowy Profit Journal serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji Capital Market Days - ogólnopolskiej konferencji finansowej skierowanej do  szerokiego spektrum uczestników - studentów zainteresowanych sektorem finansowym, osób związanych z rynkiem kapitałowym, inwestycjami oraz biznesem.

Podstawowe informacje:

Kiedy: 24 maja 2017

Gdzie: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Hala Widowiskowo - Sportowa

Szczegółowe informacje: http://capitalmarketdays.com/

Rejestracja: https://cmd.evenea.pl/!


Dzięki udziałowi w konferencji dowiesz się jak technologie przyszłości zmieniają sektor ochrony zdrowia, co sprawia, że Kraków jest dobrym miejscem dla innowacyjnego biznesu oraz  o możliwościach oraz zagrożeniach prowadzenia biznesu w XXI wieku. Specjalnie dla studentów oraz zainteresowanych przygotowujemy także panel, podczas którego absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie opowiedzą jak wykorzystali czas studiów oraz udzielą wskazówek dotyczących decyzji jakie powinien podejmować student w swojej przyszłej karierze zawodowej.

Dbając o wysoki poziom  merytoryczny wydarzenia w spotkaniach wezmą udział eksperci, którzy podzielą się z uczestnikami własną wiedzą i doświadczeniem. W tym m.in.:

·Milena Pacia, która będąc jeszcze studentką UEK wprowadzała na giełdę PKP Cargo,

·Bogusław Sieczkowski współzałożyciel biotechnologicznej firmy krakowskiej Selvita SA, przeprowadzającej badania nad chorobami nowotworowymi, która w krótkim czasie może stać się przełomem w zwalczaniu białaczki i liderem innowacji na rynku farmaceutycznym,

·Przemysław Kadula założyciel start-upu Notatek.pl – największego portalu wiedzy akademickiej, który posiada bazę zweryfikowanych, wysokiej jakości materiałów pochodzących od studentów,

·Justyna Skowyra aktywna działaczka na rzecz zwiększenia wykorzystania druku 3D w medycynie spersonalizowanej, który służy do otrzymywania przedmiotów niestandardowych, dokładnie takich, jakie są nam w danej chwili potrzebne.

Na wydarzeniu ruszył także konkurs, gdzie nagrodą główną jest voucher na semestr nauki dowolnego języka w szkole języków Profi Lingua - https://www.facebook.com/events/127941077746283/!

 

Nie zwlekajcie i zarejestrujcie się już teraz, wystarczy pobrać darmowy bilet -  https://cmd.evenea.pl/! J