Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności Klub Integracji Społecznej Leonardo zaprasza na bezpłatne kursy i warsztaty

Klub Integracji Społecznej Leonardo zaprasza na bezpłatne kursy i warsztaty

Weź udział w bezpłatnych kursach i warsztatach organizowanych przez Klub Integracji Społecznej Leonardo!


Zajęcia koncentrują się wokół rozwoju umiejętności społecznych i zawodowych. KIS "Leonardo" oferuje grupowe formy wsparcia: zajęcia warsztatowe (dotyczące m. in. zasad komunikacji i pracy w zespole, asertywności, poruszania się po rynku pracy, przygotowania dokumentów aplikacyjnych) oraz kursy edukacyjne:

  • Język angielski na kilku poziomach (możliwość konwersacji z języka angielskiego pod okiem pracownika z firmy Alexander Mann Solutions)
  • Podstawy obsługi komputera,
  • Komputer – Pakiet MS Office,
  • Podstawy fotografii z cyfrową obróbką zdjęć,
  • Projektowanie stron WWW.

Uczestnicy mogą korzystać ze wsparcia psychologa, doradcy zawodowego oraz pracownika socjalnego, mają do dyspozycji salę komputerową oraz salę integracyjną z kawą
i herbatą.

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów wieczorowych i zaocznych. Ponadto, nasza oferta skierowana jest również do mieszkańców Krakowa pozostających poza rynkiem pracy (bezrobotni lub nieaktywni zawodowo), którzy nie pobierają zasiłku dla bezrobotnych, emerytury ani renty z tytułu niezdolności do pracy.

Klub jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Uczestnictwo jest dobrowolne i całkowicie bezpłatne.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w KIS zapraszamy do kontaktu telefonicznego 12 263 00 88.