Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności innogy szuka Pozytywnie Naładowanych praktykantów do biura w Krakowie

innogy szuka Pozytywnie Naładowanych praktykantów do biura w Krakowie

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem albo studentem ostatnich lat? Znasz komunikatywnie język niemiecki lub angielski? Aplikuj na Program Praktyk Letnich innogy „Pozytywnie Naładowani”. Wykorzystaj swoje umiejętności językowe i wejdź do świata księgowości.

Program Praktyk Letnich w innogy rozpoczyna się w lipcu i trwa do końca września, ale dla wielu osób kończy się podpisaniem umowy o pracę. Jak mówi Marta Skrzypek, Specjalistka ds. rekrutacji i HR w innogy: „Nasi praktykanci uczestniczą w wielu szkoleniach i współpracują z naszymi ekspertami przy projektach biznesowych. Zapewniamy im zdobycie niezbędnej wiedzy, dzięki czemu po zakończonych praktykach mają szansę kontynuować u nas swoją ścieżkę kariery”.

Języki na komunikatywnym poziomie

Dużą korzyścią dla studentów jest m.in. możliwość doskonalenia języków obcych. „Jeśli mowa o języku niemieckim, to na niektórych stanowiskach pracy wystarczająca jest dla nas jego znajomość już na poziomie B1. Wiele osób, mając codzienny kontakt z zagranicznymi partnerami biznesowymi, szybko podnosi swoje zdolności językowe”. – dodaje Marta Skrzypek. Praktyki w innogy to również szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i wiedzy z zakresu finansów i księgowości. Działy, do których prowadzona jest rekrutacja to:

  • Dział Zobowiązań (Accounts Payable)
  • Dział Należności (Accounts Receivable)
  • Dział Wsparcia Obsługi Klienta (Service Desk)
  • Dział Księgi Głównej (General Ledger)
  • Dział Środków Trwałych (Asset Accounting)

Praktyki w innogy są płatne. Dodatkowo siedziba firmy mieści się w nowoczesnym biurowcu, gdzie na praktykantów czekają m.in. świeże owoce czy pokój relaksu. To, co jeszcze wyróżnia firmę, to przyjacielska atmosfera, którą można poczuć już na rozmowie rekrutacyjnej.

Jeśli chcesz dołączyć do grona Pozytywnie Naładowanych, aplikuj na: https://bit.ly/2GD3g1x

Termin nadsyłania aplikacji upływa 30 kwietnia 2018r.