Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności
 

Aktualności

2014-11-24

State Street akredytowane przez CIMA

Jedna z największych organizacji zrzeszających specjalistów ds. rachunkowości zarządczej – Charetered Institute of Management Accountants (CIMA) – przyznała dziś akredytację polskiemu oddziałowi światowego dostawcy usług finansowych State Street. Dla obecnych i potencjalnych pracowników oznacza to wsparcie w zdobyciu cenionego na całym świecie certyfikatu w branży finansowej. Uroczystość odbyła się w krakowskiej siedzibie banku.

Zobacz więcej

2014-11-21

4 SFERY KARIERY - w poszukiwaniu pracy marzeń (do którego lepiej dobrze się przygotować)

Projekt „4 Sfery Kariery” zrealizowany zostały przez Akademickie Centrum Kariery UEK i Fundację UEK w dniach 14 i 15 kwietnia 2014 r. Powstał jako odpowiedź na rosnące potrzeby studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w zakresie wsparcia ich rozwoju w drodze do kariery. W ramach projektu stworzona została przestrzeń, w której studenci i absolwenci poszukujący pracy otrzymali możliwość spotkania ekspertów z wybranych branż, chętnych do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie rekrutacji i specyfiki pracy w danej branży. Na terenie Pawilonu Sportowego UEK powstały cztery sfery rozwoju, w których można było uzyskać wskazówki dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poznać możliwości zatrudnienia na rynku pracy w odniesieniu do własnych kwalifikacji i kompetencji oraz nabyć umiejętność zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zobacz więcej

2014-11-21

Targi Pracy UEK – największe uczelniane targi pracy w Krakowie

Już po raz jedenasty hala Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zgromadziła pracodawców i poszukujących pracy w ramach Targów Pracy, organizowanych przez Akademickie Centrum Kariery UEK. Sukces frekwencyjny, rekordowa liczba wystawców oraz nowa, atrakcyjna formuła wydarzenia umocniły pozycję Targów Pracy UEK jako najlepszej tego rodzaju imprezy w Krakowie.

Zobacz więcej

2015-04-09

Wejdź na ścieżkę kariery z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie

Targi Pracy UEK to jedno z największych w Małopolsce wydarzeń, wspierających rozwój zawodowy studentów i absolwentów. Dzięki uczestnictwu w tej wyjątkowej imprezie macie szansę spotkać się z przedstawicielami firm z wielu branż, poznać aktualną ofertę staży i praktyk, dowiedzieć się więcej o możliwościach zatrudnienia, poznać tajemnice sukcesu skutecznego aplikowania o pracę. Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Pracy UEK. Aby już teraz zaostrzyć Wasze apetyty na ciekawe spotkania i inspirujące rozmowy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi ofertami strategicznych partnerów Targów Pracy UEK 2014.

Zobacz więcej

2014-10-15

Zapraszamy do świata możliwości jakie daje State Street!

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów, którzy mają do zaoferowania innowacyjne myślenie i którzy zechcą osiągnąć sukces zawodowy w młodym, międzynarodowym środowisku stawiającym na pracę zespołową i promującym zaangażowanie pracowników.

Zobacz więcej

2014-08-20

Polski Portal Edukacyjny w nowej odsłonie

Istniejący od 10 lat Polski Portal Edukacyjny Edu.info.pl ukazał się w nowej wersji. Portal zaprasza do współpracy osoby zainteresowane podnoszeniem jakości informacji edukacyjnej w Sieci i chcące doskonalić swój warsztat.

Zobacz więcej

2014-05-23

ZIELONE ŚWIATŁO DLA TWOJEJ KARIERY!

Czym jest konsulting? Czym zajmują się firmy konsultingowe? Jakie umiejętności są cenione na stanowisku konsultanta? Jak wygląda proces rekrutacji i praca w tej branży?

Zobacz więcej