Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności
 

Aktualności

2015-04-09

Wejdź na ścieżkę kariery z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie

Targi Pracy UEK to jedno z największych w Małopolsce wydarzeń, wspierających rozwój zawodowy studentów i absolwentów. Dzięki uczestnictwu w tej wyjątkowej imprezie macie szansę spotkać się z przedstawicielami firm z wielu branż, poznać aktualną ofertę staży i praktyk, dowiedzieć się więcej o możliwościach zatrudnienia, poznać tajemnice sukcesu skutecznego aplikowania o pracę. Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Pracy UEK. Aby już teraz zaostrzyć Wasze apetyty na ciekawe spotkania i inspirujące rozmowy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi ofertami strategicznych partnerów Targów Pracy UEK 2014.

Zobacz więcej

2014-10-15

Zapraszamy do świata możliwości jakie daje State Street!

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów, którzy mają do zaoferowania innowacyjne myślenie i którzy zechcą osiągnąć sukces zawodowy w młodym, międzynarodowym środowisku stawiającym na pracę zespołową i promującym zaangażowanie pracowników.

Zobacz więcej

2014-08-20

Polski Portal Edukacyjny w nowej odsłonie

Istniejący od 10 lat Polski Portal Edukacyjny Edu.info.pl ukazał się w nowej wersji. Portal zaprasza do współpracy osoby zainteresowane podnoszeniem jakości informacji edukacyjnej w Sieci i chcące doskonalić swój warsztat.

Zobacz więcej

2014-05-23

ZIELONE ŚWIATŁO DLA TWOJEJ KARIERY!

Czym jest konsulting? Czym zajmują się firmy konsultingowe? Jakie umiejętności są cenione na stanowisku konsultanta? Jak wygląda proces rekrutacji i praca w tej branży?

Zobacz więcej