Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności
 

Aktualności

2015-12-11

Dookoła świata z polskim spożywczym gigantem, czyli jeden dzień z życia Działu Eksportu

Akademickie Centrum Kariery UEK we współpracy z Grupą Maspex Wadowice zaprasza na warsztat organizowany w ramach Akademii Umiejętności „Dookoła świata z polskim spożywczym gigantem, czyli jeden dzień z życia Działu Eksportu”.

Zobacz więcej

2015-12-08

6 powodów, przez które rekruter może Cię znienawidzić

Jeżeli zależy Ci na konkretnym stanowisku pracy, to na pewno świadomie nie chcesz zrobić czegoś, czym mógłbyś zrazić do siebie rekrutera. Możesz być jednak zaskoczony, jak wielu nadgorliwym kandydatom zdarza się uczynić wroga z osoby prowadzącej rekrutację. Zazwyczaj jest to spowodowane tym, że po prostu za bardzo starają się wywrzeć dobre wrażenie. Oto kilka zachowań, przez które można trafić na czarną listę.

Zobacz więcej

2015-11-17

ZADBAJ O SWOJĄ KARIERĘ Z PRACADEMIA.EU

Już dzisiaj rusza portal PRACADEMIA.EU, który umożliwi współpracę studentów z instytucjami zewnętrznymi. To szansa dla młodych ludzi na dobry start na rynku pracy.

Zobacz więcej

2015-11-04

Which top international employers are looking for you?

Find out now in the Entrypark International Careerbook 2016!

Zobacz więcej

2015-11-06

Szkoła Talentów Capgemini

Szkoła Talentów Capgemini to cykl 6 szkoleń dopasowanych do profilu uczelni, nastawiony na naukę w praktyce w siedzibie naszej firmy. Rekrutacja jedynie na podstawie CV oraz testu językowego. Liczba miejsc 20 – niech wygrają najlepsi!

Zobacz więcej