Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności
 

Aktualności

2014-11-21

4 SFERY KARIERY - w poszukiwaniu pracy marzeń (do którego lepiej dobrze się przygotować)

Projekt „4 Sfery Kariery” zrealizowany zostały przez Akademickie Centrum Kariery UEK i Fundację UEK w dniach 14 i 15 kwietnia 2014 r. Powstał jako odpowiedź na rosnące potrzeby studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w zakresie wsparcia ich rozwoju w drodze do kariery. W ramach projektu stworzona została przestrzeń, w której studenci i absolwenci poszukujący pracy otrzymali możliwość spotkania ekspertów z wybranych branż, chętnych do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie rekrutacji i specyfiki pracy w danej branży. Na terenie Pawilonu Sportowego UEK powstały cztery sfery rozwoju, w których można było uzyskać wskazówki dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poznać możliwości zatrudnienia na rynku pracy w odniesieniu do własnych kwalifikacji i kompetencji oraz nabyć umiejętność zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zobacz więcej

2014-11-21

Targi Pracy UEK – największe uczelniane targi pracy w Krakowie

Już po raz jedenasty hala Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zgromadziła pracodawców i poszukujących pracy w ramach Targów Pracy, organizowanych przez Akademickie Centrum Kariery UEK. Sukces frekwencyjny, rekordowa liczba wystawców oraz nowa, atrakcyjna formuła wydarzenia umocniły pozycję Targów Pracy UEK jako najlepszej tego rodzaju imprezy w Krakowie.

Zobacz więcej

2015-04-09

Wejdź na ścieżkę kariery z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie

Targi Pracy UEK to jedno z największych w Małopolsce wydarzeń, wspierających rozwój zawodowy studentów i absolwentów. Dzięki uczestnictwu w tej wyjątkowej imprezie macie szansę spotkać się z przedstawicielami firm z wielu branż, poznać aktualną ofertę staży i praktyk, dowiedzieć się więcej o możliwościach zatrudnienia, poznać tajemnice sukcesu skutecznego aplikowania o pracę. Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Pracy UEK. Aby już teraz zaostrzyć Wasze apetyty na ciekawe spotkania i inspirujące rozmowy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi ofertami strategicznych partnerów Targów Pracy UEK 2014.

Zobacz więcej

2014-10-15

Zapraszamy do świata możliwości jakie daje State Street!

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów, którzy mają do zaoferowania innowacyjne myślenie i którzy zechcą osiągnąć sukces zawodowy w młodym, międzynarodowym środowisku stawiającym na pracę zespołową i promującym zaangażowanie pracowników.

Zobacz więcej

2014-08-20

Polski Portal Edukacyjny w nowej odsłonie

Istniejący od 10 lat Polski Portal Edukacyjny Edu.info.pl ukazał się w nowej wersji. Portal zaprasza do współpracy osoby zainteresowane podnoszeniem jakości informacji edukacyjnej w Sieci i chcące doskonalić swój warsztat.

Zobacz więcej

2014-05-23

ZIELONE ŚWIATŁO DLA TWOJEJ KARIERY!

Czym jest konsulting? Czym zajmują się firmy konsultingowe? Jakie umiejętności są cenione na stanowisku konsultanta? Jak wygląda proces rekrutacji i praca w tej branży?

Zobacz więcej

2014-04-02

„Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

Czy tak to się robi, Krzysiu?

Zobacz więcej

2014-02-13

Tytuł „Najlepszy pracodawca” dla State Street Bank

Z przyjemnością informujemy, że 6 lutego 2014 roku na uroczystej gali konkursu CEE Outsouring and Shared Services Awards State Street Bank został uznany za najlepszego pracodawcę roku.

Zobacz więcej

2014-01-23

Barometr zawodów 2014

Zapraszam do zapoznania się z najnowszymi wynikami „Barometru zawodów”, czyli prognozy zapotrzebowania na zawody w małopolskich powiatach na rok 2014.

Zobacz więcej

2014-01-20

Enter the world of finance!

Are you ready to experience the world of finance? Then, this is a great time to join our company! Euroclear opened for business in Krakow one year ago and every month more people join our bright young teams. Discover what we do and how you can fit in.

Zobacz więcej