Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna Aktualności Do 15 stycznia przedłużamy termin zgłoszeń do konkursu dla studentów Stena Circular Economy Award!

Do 15 stycznia przedłużamy termin zgłoszeń do konkursu dla studentów Stena Circular Economy Award!

Do 15 stycznia zostały przedłużone zgłoszenia do nowego konkursu dla studentów Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego, organizowanego przez firmę Stena Recycling.

 

Projekt dotyczy gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) i jest skierowany do studentów i przedsiębiorców. W konkursie poza kategoriami dla firm przewidziano kategorię studencką: dla studentów, którzy zaproponują sposób wdrożenia zasad GOZ. Może być to np. pomysł na akcję społeczną czy też projekt aplikacji wspierającej biznes. Zależy nam na promowaniu różnych pomysłów studenckich i umożliwienia zgłaszania się zarówno studentom kierunków ścisłych jak i biznesowych czy społecznych, dlatego kategoria konkursowa jest dość szeroka. Konkurs jest świetną okazją dla studentów do wypromowania swoich pomysłów oraz stania się częścią innowacyjnej inicjatywy łączącej doświadczenia i pomysły biznesu i środowiska akademickiego w coraz bardziej popularnym temacie gospodarki obiegu zamkniętego.

 

Partnerami merytorycznymi konkursu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Koalicja na Rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego "Reconomy".

 

 
 
Zgłoszenia odbywają się przez prosty formularz, za pośrednictwem strony: http://www.stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award
Na stronie konkursu znajduje się szczegółowy Regulamin oraz więcej informacji o idei gospodarki obiegu zamkniętego.Wyróżniony student lub grupa studentów wygrają notebooki oraz grant w wysokości 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ. Udział w konkursie jest całkowicie darmowy.