Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna 4 sfery kariery 4 sfery kariery 2017 8 marca - sfera wolontariatu

8 marca - sfera wolontariatu

Czy wiesz jakie kompetencje cenią pracodawcy? Właśnie te, które możesz zdobyć angażując się w wolontariat! Czy to nie proste? Będąc wolontariuszem nie tylko poświęcasz swój czas innym, ale również uczysz się jak działać w zespole i jak nim najlepiej zarządzać.

 

  DKMS nowe

Ideę Fundacji DKMS wspierają tysiące osób, które pomagają rejestrować potencjalnych Dawców szpiku podczas Dni Dawcy w całej Polsce. Projekt HELPERS’ GENERATION to akcje rejestracji w szkołach wyższych na terenie całej Polski. Celem projektu jest zaangażowanie całego środowiska akademickiego w walkę z nowotworami krwi. Jak można pomóc? Możesz zostać studenckim Liderem, czyli osobą, która zorganizuje Dzień Dawcy na uczelni, możesz również zostać wolontariuszem podczas tego wydarzenia.

 

Stowarzyszenie Wiosna

SZLACHETNA PACZKA realizuje misję inspirowania ludzi do stawania się kimś, wygrywania swojego życia, stawania się bohaterem. Inspiruje do ciągłego wzrastania poprzez konkretne narzędzia pracy z trzema kluczowymi grupami w projekcie: wolontariuszami, darczyńcami i rodzinami.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to program, który pomaga dzieciom z trudnościami w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron. Pomaga przeprowadzić ich od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

 

 

Odwiedź stoisko Fundacji DKMS i Stowarzyszenia Wiosna 7 marca na Targach Pracy

a 8 marca weź udział w warsztatach!

 

logo fbDołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!