Akademickie Centrum Kariery

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Jesteś w: Strona główna 4 sfery kariery 4 sfery kariery 2014 O projekcie

O projekcie

4sferyLOGO


14 - 15 kwietnia 2014 r., godz. 10:00-15:00

 Pawilon dydaktyczno-sportowy, poziom 0

 

Projekt „4 Sfery Kariery” powstał jako odpowiedź na rosnące potrzeby studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w zakresie wsparcia ich rozwoju w drodze do kariery. W ramach projektu zostanie stworzona przestrzeń, w której studenci i absolwenci poszukujący pracy spotkają się z ekspertami z wybranych branż, chętnych do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 
„4 Sfery Kariery” to możliwość kontaktu ze specjalistami ds. HR z największych krakowskich korporacji, uzyskania wiedzy na temat rekrutacji i specyfiki pracy w danej branży z samego źródła – bezpośrednio od pracodawcy.

Na terenie campusu UEK powstaną cztery sfery rozwoju, w których będzie można uzyskać wskazówki dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, poznać możliwości zatrudnienia na rynku pracy w odniesieniu do własnych kwalifikacji i kompetencji oraz nabyć umiejętność zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Konsultacje z ekspertami dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, symulacje rozmów kwalifikacyjnych i prezentacje będą się odbywać przez dwa dni, 14 i 15 kwietnia 2014 r.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

   


Sponsorzy4sfery